Naše milé babičky, chceme Vám přát ..

Dnes (21.5.2024) jsme v MŠ Okružní oslavili s babičkami z Domovinky „Svátek matek“.

Děti si připravily krátké pásmo básniček a písniček, které doprovodily hrou na orffovy nástroje. Závěrem zatancovaly taneček „Mateřinky“ od Zdeňka Svěráka, který se všem moc líbil. Děti obdarovaly babičky přáníčkem a kytičkou. Na oplátku dostaly různé, námi tak potřebné výtvarné potřeby a pastelky ozdobené papírovými ozdůbkami, které dětem udělaly velikou radost a hned jimi- spontánně nakreslily obrázky babičkám  na památku. Společně jsme opět strávili velmi příjemné a radostné dopoledne a budeme se těšit na další setkání  pro radost nejen dětí, ale i klientů Domovinky.

Jaroslava Šebíková p. učitelka MŠ Okružní