Zástupci SPŠM SLUNÍČKO zdobili perníčky

Na naší mateřské škole dlouhodobě působí Spolek přátel školy mateřské „Sluníčko“. Zástupci rodičů z jednotlivých tříd se pravidelně scházejí na výborových schůzkách, kde se seznamují s děním v MŠ, jsou informováni, co chystáme za program a kontrolují řádné hospodaření s penězi. Letos maminky přišly s nápadem, dát dětem do balíčků místo čokolády perníkového Mikuláše. Ale kde vzít 100 Mikulášů? Oslovili jsme proto naši paní školnici p. Šímovou, která peče vynikající křupavé perníčky a ta nám ochotně slíbila, že je ráda napeče. Kdopak je ovšem nazdobí? Tak toho se ujaly naše maminky paní Nepokojová, Balunová, Foltýnová a Zábranská, perníčky si rozdělily a zdobily. Za to jim patří naše velké poděkování, že i v předvánočním shonu si našly čas udělat něco pro děti z naší mateřské školy. Budeme se těšit na další kreativní nápady a spolupráci rodičů.

Za kolektiv MŠ

Fidlerová Ivana