Dopravní odpoledne s tatínky

MŠ – Okružní má za sebou vydařenou besídku ke Dni matek, a abychom nezapomněli, že den tatínků již nějakou dobu slavíme taky, tentokrát jsme si pro ně s předstihem připravili zábavní odpoledne na dopravním hřišti. Konalo se ve čtvrtek 6. 6. 2024 a počasí nám přálo.

Tatínci přivedli své děti, které prováděli po stanovištích a pomáhali plnit zajímavé úkoly.

První z nich byla jízda na koloběžce či čtyřkolce. Všechny děti zde musely jet po správné straně, projet úspěšně semaforem, zastavit na stopce a pohlídat si značku, která určuje jednosměrný provoz.

Poté skládaly nápis STOP, poznávaly značky, měřily při „nehodě“ brzdnou dráhu a zahrály si na záchranáře, při obvazování kolínka „raněnému“ tatínkovi.

Po absolvování takto náročných úkolů, které děti zvládly na jedničku, na každého čekala sladká odměna a průkaz řidiče.

Na dopravním hřišti jsme si užili mnoho zábavy, tímto děkujeme všem rodičům i dětem za další pěkně strávené odpoledne.

Jana Prokš